W każdym z dwóch tygodni zimowych ferii sopocki MOSiR zaprasza uczniów sopockich szkół w wieku od 10 do 14 lat na trzydniowe sportowe ferie. Podczas wypoczynku nie zabraknie wycieczek do Gdańska i odwiedzin ciekawych miejsc. Zajęcia odbywają się zawsze w godzinach 8.00-15.30. Opłata za udział wynosi 100 zł – wliczone są śniadanie i obiad, a także bilety wstępu. Zapisy już trwają (elektronicznezapisy.pl)

Organizatorzy przygotowali zróżnicowany program zajęć. Każdy dzień zaczyna się od zbiórki na krytej pływalni MOSiR w Sopocie na ul. J.J. Haffnera 57. Dzieci przychodzą w godz. 7:30-8:00.

Dzieci zaczynają dzień od gier sportowych w Hali Stulecia, po których jest czas na odpoczynek i śniadanie. Od godziny 11:00 program jest inny w każdym z feryjnych dni.

Turnus I (30.01-1.02.2024 r.). Uwaga! Tylko kilka miejsc

30 stycznia – jazda na łyżwach na sopockim lodowisku, zajęcia na pływalni, pizza na obiad.
31 stycznia – wyjazd do Gdańska i zwiedzanie ECS, obiad w barze „Przystań”.
1 lutego – Centrum Rozrywki „Zoltar”, zajęcia na pływalni, obiad w restauracji M15 na plaży.
Turnus II (6-8.02.2024 r.):

6 lutego – jazda na łyżwach na sopockim lodowisku, zajęcia na pływalni, pizza na obiad.
7 lutego – wyjazd do Gdańska i zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej, spacer po sopockiej plaży, obiad w barze „Przystań”.
8 lutego – wyjście do kina (Multikino), zajęcia na pływalni, obiad w restauracji M15.
Więcej informacji i link do zapisów: https://mosir.sopot.pl/aktualnosci/ferie-zimowe-z-mosir-em.html