Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Gmina Miasta Sopotu realizuje projekt finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

W ramach realizacji Projektu Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego, dn. 25 maja 2020 r. nasza szkoła otrzymała sprzęt multimedialny w postaci  9 laptopów  oraz 8 tabletów!

Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Oś I – Powszechny dostęp do szybkiego internetu, Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach.

FORMATKA DOKUMENTU