Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 8a: Aleksandra Jung, Oliwia Pawłowska i Mikołaj Foltyn zakwalifikowali się do unijnego projektu „Młodzi w Akcji+. Jest to ogólnopolski program, którego celem jest zachęcenie uczniów do podejmowania działań na rzecz swojego najbliższego otoczenia przez realizację projektów społecznych. Zespoły uczniowskie podczas trwania programu wybiorą ścieżkę tematyczną, zgodnie z którą stworzą własny projekt. Będą mogli nauczyć się debatować o sprawach lokalnych, stworzyć reportaż o swoich sąsiadach czy zaplanować rozwój najbliższej okolicy razem z jej mieszkańcami. Dzisiaj uczniowie uczestniczyli w wykładzie Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i życzymy powodzenia w dalszej pracy w projekcie.