ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM!

Przedmioty istnieją w czasie. Są świadkami wydarzeń i je pamiętają.

Tak pisał włoski renesansowy filozof Giulio Camillo.

Twórca „L’idea del Theatro“ (Teatru Pamięci)

Co pozostanie w Waszej pamięci  z czasu pandemii ?

Temat pracy: IZOLACJA

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z klas 4-8.

Celem konkursu jest zachęcenie Was do refleksji nad aktualnymi wydarzeniami  i sprowokowanie  do wyrażenia myśli i emocji  w formie działań artystycznych.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej przy użyciu dowolnej techniki plastycznej lub ich połączeniu (farby, kredki, ołówki, mazaki, programy graficzne, fotografia, kolaż,…) Sugerowany format pracy do wydruku to A 3.

Skan pracy dobrej jakości wraz z wypełnioną i podpisaną Zgodą (Zgoda jest załącznikiem do regulaminu) należy wysłać do Organizatora mailowo do 31 maja 2020, na adres:

sekretariat@sp1sopot.eu.

Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody! Zwieńczeniem konkursu będzie uroczysty wernisaż wystawy prac w Sopotece.

Szczegóły w regulaminie. Regulamin konkursu dostępny na stronie szkoły.

Wszelkich Informacji na temat konkursu udziela Anna Paczos nauczyciel plastyki w SP nr 1.

Telefon kontaktowy: 604 06 02 02

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2044435295701655/