ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM!

Przedmioty istnieją w czasie. Są świadkami wydarzeń i je pamiętają.

Tak pisał włoski renesansowy filozof Giulio Camillo.

Twórca „L’idea del Theatro“ (Teatru Pamięci)

Co pozostanie w Waszej pamięci  z czasu pandemii ?

Temat pracy: IZOLACJA

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z klas 4-8.

Celem konkursu jest zachęcenie Was do refleksji nad aktualnymi wydarzeniami  i sprowokowanie  do wyrażenia myśli i emocji  w formie działań artystycznych.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej przy użyciu dowolnej techniki plastycznej lub ich połączeniu (farby, kredki, ołówki, mazaki, programy graficzne, fotografia, kolaż,#8230;) Sugerowany format pracy do wydruku to A 3.

Skan pracy dobrej jakości wraz z wypełnioną i podpisaną Zgodą (Zgoda jest załącznikiem do regulaminu) należy wysłać do Organizatora mailowo do 31 maja 2020, na adres:

sekretariat@sp1sopot.eu.

Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody! Zwieńczeniem konkursu będzie uroczysty wernisaż wystawy prac w Sopotece.

Szczegóły w regulaminie. Regulamin konkursu dostępny na stronie szkoły.

Wszelkich Informacji na temat konkursu udziela Anna Paczos nauczyciel plastyki w SP nr 1.

Telefon kontaktowy: 604 06 02 02

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2044435295701655/