Sopot, 1 kwietnia 2020r

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

wszyscy zmagamy się z pandemią, która przewartościowała nasze życie. Jesteśmy zatroskani o zdrowie i przyszłość naszą i naszych bliskich.

Pragniemy wrócić do normalności, ale musimy wykazać się samodyscypliną, i cierpliwością.

Jednym z przejawów powrotu do normalności jest rekrutacja dzieci do klas pierwszych.

W Szkole Podstawowej nr 1 w Sopocie od 2 marca 2020r. trwa rekrutacja na rok szkolny 2020/2021, jednak z uwagi na pandemię jest ona możliwa tylko w wersji elektronicznej.

Zachęcamy państwa do pobrania wniosku rekrutacyj nego, który znajduje się na naszej stronie internetowej: www.sp1sopot.eu w zakładce „Dla rodzica”.

Wypełniony i podpisany wniosek prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@sp1sopot.eu

Dyrektor Sylwia Majewska