Projekt: „Dzieci mają wychodne”   środy godz. 13.00-16.00

Z radością informujemy, że nasza szkoła bierze udział w projekcie: „Dzieci mają wychodne”.

Dzieci mają wychodne

Przed nami kolejne wyjścia. Program jest odpowiedzią na pandemię, na złą kondycję dzieci – psychiczną i fizyczną, zanikanie relacji rówieśniczych i brak warunków do prawidłowego rozwoju, ma dać szansę dzieciom na rozwój w kontakcie z przyrodą. Podstawowym celem jest włączenie do praktyki placówek (przedszkoli i szkół) 3-godzinnych pobytów dzieci w naturze, 1 raz w tygodniu, niezależnie od pogody.

Informujemy, że w najbliższym czasie zaplanowaliśmy spacery zorganizowane przez świetlicę szkolną. Każdy rodzic, który pragnie zapisać dziecko na środowe wyjścia proszony jest o wypełnienie karty zgłoszeniowej. Karty zapisu oddajemy nauczycielom w świetlicy szkolnej.
Bardzo prosimy aby dzieci zabierały ze sobą:

• mały plecak na wycieczkę
  • dodatkowe jedzenie i picie
  • drobną kwotę na toaletę
  • ubranie stosowne do warunków pogodowych

Opiekunowie: p. Alicja Stryjakiewicz i Karolina Hermann. Dodatkowe informacje: Karolina.hermann@sp1sopot.eu

Informacje o projekcie: https://www.frd.org.pl/dzieci-maja-wychodne/o-programie-dmw/

KARTA ZAPISU DO POBRANIA