Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sopocie PILNIE POSZUKUJE osób na stanowisko: osoba do sprzątania (2 Etaty)

Miejsce pracy:
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Sopocie
Zakres obowiązków:
-utrzymanie w bieżącej czystości przydzielonego rejonu sprzątania,
-zamiatanie pomieszczeń, czyszczenie powierzchni gładkich tj. stołów, biurek, krzeseł, parapetów,
-mycie i dezynfekcja toalet, utrzymywanie ich w czystości,
-opróżnianie śmietników,
-utrzymanie czystości na terenie Szkoły oraz pomoc w drobnych pracach ogrodowych m.in. podlewanie roślin przy „PATIO” Szkoły
-dyżurowanie w wyznaczonych godzinach na portierni,
-współpraca z personelem zatrudnionym w szkole
-wykonywania innych czynności zleconych przez bezpośredniego przełożonego i dyrektora

Praca w pierwszym okresie zatrudnienia w godzinach popołudniowych: 13:30 – 21:30.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Warunki świadczenia pracy: Praca w oparciu o umowę o pracę.
Wymiar etatu: pełny etat (8 godzin)
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Uprawnienia i dodatki socjalne: TAK
System wynagradzania: miesięczny

Wymagania: doświadczenie w pracy o charakterze – utrzymanie czystości
Szczegóły pod numerem telefonu sekretariatu szkoły: 58 551-38-24 lub 58 551-38-24 wew.4