Po wakacyjnej przerwie Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie zaprasza młodych Sopocian  na zajęcia do swojej siedziby przy Alei Niepodległości 763.

Od wielu lat z sukcesami wspieramy rodziców i szkołę  tworząc bezpieczne i  przyjazne środowisko dla rozwoju osobowości naszych wychowanków. Tutaj swoje zainteresowania i zdolności mogą rozpoznać i doskonalić miłośnicy aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu.

W naszej ofercie są propozycje edukacyjne dla najmłodszych, dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Zajęcia artystyczne: plastyka i malarstwo dla dzieci i młodzieży, pracownie gry na instrumentach /pianino, flet, gitara, saksofon/, wokal, taniec i teatr tańca, teatr /Teatrzyk Błękitnego Czasu/ dla dzieci i młodzieży.
Zajęcia sportowe /pływanie, gimnastyka korekcyjna z elementami akrobatyki i tańca, karate, szachy i gry planszowe, modelarstwo/.
Zajęcia edukacyjne i wspierające: rytmika, zajęcia w klubie twórczego dziecka, język angielski, logopedia.

Nasi uczestnicy odnoszą sukcesy, rozwijają swoje zainteresowania, doświadczają radości i zabawy, wzmacniają poczucie własnej wartości, nawiązują wartościowe relacje rówieśnicze, przeżywają przygodę odkrywania siebie i świata.

Szczegółowe informacje o naszej ofercie można znaleźć na stronie internetowej www.mdk.sopot.pl

Nauczyciele i Dyrektor MDK Sopot

OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH – KLIKNIJ I ZOBACZ