Mejorar el Desarrollo de las Competencias Clave a través de la Innovación y la Inteligencia Emocional para el Desarrollo de Proyectos de Emprendimiento en la escuela

Rozwijanie  KOMPETENCJI KLUCZOWYCH POPRZEZ NOWACJE I INTELIGENCJĘ EMOCJONALNĄ W CELU ROZWOJU MINI-PRZEDSIĘBIORCZOŚCI .

Nasi goście poznali naszą szkołę oraz spotkali się z naszymi uczniami podczas oficjalnego przywitania oraz lekcji. Uczennice z koła hiszpańskiego uczestniczyły wraz z gośćmi w warsztatach malowania na szkle ze wzorami kaszubskimi. Podczas spotkania międzynarodowego i warsztatów uczestnicy podzielili się swoimi dokonaniami z pierwszego roku projektu. Odwiedzili Urząd Miasta, zostali przyjęci przez Prezydenta Miasta Sopotu Pana Jacka Karnowskiego.  Uczestniczyli w występie Kapeli Kaszubskiej, w żywej lekcji historii oraz w warsztatach malowania na szkle, gdzie zapoznali się ze wzorami kaszubskimi. Poznali Gdynię, gdzie spotkali się z członkami Stowarzyszenia Pomorsko Kaszubskiego oddział Gdynia którzy oprowadzili gości po Gdyni i po miejscach ważnych dla kultury kaszub. Zwiedzili Gdańsk Muzeum Solidarności oraz starówkę. Nasze miasto i szkoła bardzo im się podobały.

Anna Lewandowska koordynator projektu Erasmus+ w Sp1 Sopot