BlueAlert – szybki system powiadamiana specjalnie dla sopocian

Jesteś mieszkańcem Sopotu, twoi bliscy mieszkają w Sopocie zarejestruj siebie lub ich w specjalnym, miejskim systemie komunikacji BlueAlert. Będziesz otrzymywać szybko i bezpośrednio na swój telefon i e-mail najważniejsze informacje. W tak trudnym momencie rzetelne i pewne informacje są niezwykle ważne. Nie czekaj! Zrób to natychmiast.

– Specjalnie dla sopocian uruchomiliśmy specjalny system powiadamiana – mówi Magdalena Czarzyńska – Jachim, wiceprezydent Sopotu. – Musimy z informacja docierać bezpośrednio do naszych mieszkańców a ten system na to pozwala. Dlatego apeluję o rejestrowanie się i rozpowszechnianie informacji o systemie.

Komunikacja w systemie odbywać się może za pomocą SMS, e-mail, poprzez połączenie głosowe oraz stronę internetową.

Jak się zrejestrować?

Kliknij w link, który kieruje bezpośrednio do strony rejestracyjnej

https://app.bluealert.pl/sopot/register/simple/

Wejdź na sopot.pl i kliknij w baner BlueAlert , który też kieruje  do strony rejestracyjnej.

Potem reaguj na przesyłane informacje.

Jeżeli więc dostaniesz sms z pytaniem, nie wahaj się na niego odpowiedzieć TAK lub NIE. Przyszedł mail? Kliknij w pierwszy link aby potwierdzić uczestnictwo lub w drugi link aby zaprzeczyć. System dzwoni do Ciebie? Odbierz, system przeczyta ci komunikat i poprzez przyciski na klawiaturze swojego telefony sam zdecydujesz czy dany komunikat cię dotyczy 1-TAK czy nie dotyczy 2-NIE.