Szanowni Rodzice,

Zapraszamy Was do reprezentowania szkoły Waszych dzieci w międzyszkolnych rozgrywkach siatkarskich dla rodziców. Amatorska Liga Siatkówki Rodziców powstała z myślą o Was.

Misją ligi jest integracja rodziców ze szkoły i innych drużyn uczestniczących w rozgrywkach. Wspólne treningi i gra na boisku tworzą ekipę, która współpracuje dla dobra szkoły i dzieci.

Drugi ważny cel tej inicjatywy to aktywny przykład dla dzieci. Każdy z nas dobrze wie, że dzieci uczą się przez dawany przykład znacznie efektywniej niż przez mądre słowa nie poparte czynem. Chcesz by Twoje dzieci spędzały aktywnie czas – sam go tak spędzaj! Przez lata trwania rozgrywek mamy setki przykładów na to, że to działa. Miłość do sportu przenosi się w aktywnej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Kilka spraw technicznych:

· Drużyna składa się z rodziców jednej szkoły, tej do której uczęszczają ich dzieci

· Rozgrywki toczą się od października 2022 do kwietnia 2023 w weekendy

· Drużyna gra podczas kolejki 1 mecz (w trakcie weekendu)

· Harmonogram spotkań jest znany z wyprzedzeniem

· Wszystkie spotkania odbywają się w Gdańsku, ul. Azaliowa 18 – Pozytywna Szkoła Podstawowa · Więcej informacji na stronie tss.org.pl oraz na https://www.facebook.com/liga.alsr

· Masz więcej pytań – zadzwoń: 660 710 011

Organizatorem Amatorskiej Ligi Siatkówki Rodziców jest Trójmiejskie Stowarzyszenie Sportowe, organizacja pożytku publicznego.