Z A P R O S Z E N I E

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i ich dzieci do udziału w warsztacie edukacyjnym pt. „Kocha, lubi, szanuje”.

Kocha, lubi, szanuje to rozwojowe i zarazem inspirujące spotkanie dla rodziców i ich dzieci w wieku od 4 do 6 lat. W trakcie wspólnego czytania, zabawy i rozmowy będziemy przyglądać się swoim wzajemnym gestom, zachowaniom i słowom. Razem poszukamy sposobów jak okazywać szacunek i uznanie sobie oraz i innym, pomimo pośpiechu dnia codziennego.

Spotkanie poprowadzą :
Katarzyna Janasiewicz-Nowak psycholog, psychoterapeuta, Grażyna Olczyk- Gorycka mgr pedagogiki, neurologopeda, Joanna Banaszczyk – psycholog, psychoterapeuta, seksuolog.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie na adres mailowy: jwalczak@swps.edu.pl

Spotkanie odbędzie się 26 września 2015 r. (sobota) o godz. 12,00 (do 13,30) w Dworku Sierakowskich przy ul. Czyżewskiego.

Organizatorem spotkania jest Urząd Miasta Sopotu w partnerstwie z Uniwersytetem SWPS, Stowarzyszeniem Zdrowi i Aktywni